O NAS

O nas

Przedsiębiorstwo zatrudnia 65 pracowników posiadających wysokie kwalifikacje inżynierskie zarówno w sferze wykonawstwa jak i przygotowania oraz obsługi zleceń do realizacji robót w zakresie budownictwa ogólnego, inżynieryjnego, drogowego oraz instalacyjnego.

Pozostali pracownicy posiadają wykształcenie zawodowe, odpowiednie przygotowanie specjalistyczne do pracy oraz są przeszkolone w zakresie BHP i PPOŻ w obiektach przemysłu naftowego. Firma TEKOBUD posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością, oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz PN–N 18001:2004.

Przedsiębiorstwo posiada zaplecze techniczne (baza narzędziowo-sprzętowa) wraz z zakładem ślusarsko-blacharskim, w którym wykonuje elementy do prowadzonej działalności. Firma dysponuje własnym specjalistycznym sprzętem budowlanym, narzędziami i maszynami budowlanymi.

Posiadamy również Decyzję nr 61/11/PŚ.O od Marszałka Województwa Mazowieckiego – Zezwolenie na gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi w wyniku prowadzonej działalności.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami